Графік навчальних пар по кафедрі 202
Кафедра 202
Предмет | Викладач(і) | Групи | Тип |
---|---|---|---|
Спеціальні розділи математики | Погудін Андрій Володимирович, Даценко Вадим Анатолійович, Фесенко Ксенія Володимирівна, Баранов Олег Олегович, Білогуб Олександр Віталійович, Бетін Денис Олександрович | 120, 1202, 123, 110ст, 110ст2, 120опс, 113тст, 123т, 414ст, 424, 221, 223, 229, 222ful, 227, 228, 213стд, 211ст, 213ст, 219ст, 420, 410ст, 217ст, 218ст, 419ст, 429 | практика |
Minor. Дисципліна 2 | Степаненко Денис Романович | 231, 227ст, 229ст, 237, 239, 239а, 634п | практика |
Інженерний аналіз конструкцій (CAD, CAE) | Шехов Олександр Володимирович | 257 | практика |
Інженерний аналіз конструкцій (CAD, CAE) | Лукашов Іван Миколайович | 257 | лаб. практикум |
Інженерний аналіз конструкцій (CAD, CAE) | Шехов Олександр Володимирович | 257 | лекція |
Телематика та ідентифікаційна техніка (КП) | Бєлявський Олександр Вадимович | 259л | практика |
Телематика та ідентифікаційна техніка | Бєлявський Олександр Вадимович | 259л | практика |
Телематика та ідентифікаційна техніка | Бєлявський Олександр Вадимович | 259л | лекція |
Проектування ГАВ | Лукашов Іван Миколайович | 259л | практика |
Проектування ГАВ | Руденко Наталія Володимирівна | 259л | лаб. практикум |
Проектування ГАВ | Руденко Наталія Володимирівна | 259л | лекція |
Транспортна логістика | Постельник Тетяна Олександрівна | 259л | практика |
Транспортна логістика | Постельник Тетяна Олександрівна | 259л | лекція |
Апаратне та прогр. забезпечення сучасного РВ | Лукашов Іван Миколайович | 259 | практика |
Апаратне та прогр. забезпечення сучасного РВ | Луценко Максим Андрійович | 259 | лаб. практикум |
Апаратне та прогр. забезпечення сучасного РВ | Бреус Андрій Олександрович | 259 | лекція |
Керування технічними об'єктами та процесами (КП) | Бреус Андрій Олександрович | 259 | практика |
Керування технічними об'єктами та процесами | Бреус Андрій Олександрович | 259 | практика |
Керування технічними об'єктами та процесами | Бреус Андрій Олександрович | 259 | лекція |
Проектування та аналіз промислового обладнання (CAD/CAE) | Московська Наталя Михайлівна | 237ст, 247 | практика |
Проектування та аналіз промислового обладнання (CAD/CAE) | Московська Наталя Михайлівна | 237ст, 247 | практика |
Проектування та аналіз промислового обладнання (CAD/CAE) | Московська Наталя Михайлівна | 237ст, 247 | лекція |
3D-принтеринг | Гнитько Олександр Миколайович | 237ст, 247 | практика |
3D-принтеринг | Гнитько Олександр Миколайович | 237ст, 247 | лекція |
Планування логістичних систем гнучкого виробництва | Торосян-Жидєєва Гоар Давидівна | 239ст, 249 | практика |
Планування логістичних систем гнучкого виробництва | Баранов Олег Олегович | 239ст, 249 | лекція |
Утилізація об’єктів машинобудування | Московська Наталя Михайлівна | 237ст, 247 | практика |
Утилізація об’єктів машинобудування | Московська Наталя Михайлівна | 237ст, 247 | лекція |
Технологічні основи виробництва (CAM) (КП) | Гнитько Олександр Миколайович | 237ст, 247 | практика |
Технологічні основи виробництва (CAM) (КП) | Гнитько Олександр Миколайович | 237ст, 247 | практика |
Технологічні основи виробництва (КП) | Постельник Тетяна Олександрівна | 239ст, 249 | практика |
Візуалізація конструкцій | Лукашов Іван Миколайович | 227ст, 237 | практика |
Візуалізація конструкцій | Шехов Олександр Володимирович | 227ст, 237 | лаб. практикум |
Візуалізація конструкцій | Шехов Олександр Володимирович | 227ст, 237 | лекція |
Устрій і проектування машин (CAD) | Торосян Олена Василівна | 227ст | практика |
Устрій і проектування машин (CAD) | Торосян Олена Василівна | 227ст | практика |
Устрій і проектування машин (CAD) | Торосян Олена Василівна | 237 | практика |
Устрій і проектування машин (CAD) | Торосян Олена Василівна | 227ст | лаб. практикум |
Устрій і проектування машин (CAD) | Торосян Олена Василівна | 237 | лаб. практикум |
Устрій і проектування машин (CAD) | Торосян Олена Василівна | 227ст, 237 | лекція |
Технологічні основи виробництва | Постельник Тетяна Олександрівна | 227ст, 229ст, 237, 239, 239а | практика |
Технологічні основи виробництва | Постельник Тетяна Олександрівна | 227ст, 229ст, 237, 239, 239а | лаб. практикум |
Технологічні основи виробництва | Гнитько Олександр Миколайович | 227ст, 229ст, 237, 239, 239а | лекція |
Інформаційні пристрої технічних систем | Лукашов Іван Миколайович | 229ст, 239, 239а | практика |
Інформаційні пристрої технічних систем | Степаненко Денис Романович | 229ст, 239, 239а | лаб. практикум |
Інформаційні пристрої технічних систем | Сисоєв Юрій Олександрович | 229ст, 239, 239а | лекція |
Гідро-, електромеханічні приводи обладнання з ЧПК | Бєлявський Олександр Вадимович | 229ст, 239, 239а | лаб. практикум |
Гідро-, електромеханічні приводи обладнання з ЧПК | Бєлявський Олександр Вадимович | 229ст, 239, 239а | лекція |
ДМ та ОК (кп) | Доценко Володимир Миколайович | 223ст | практика |
Прикладна механіка | Гереш Тетяна Вікторівна | 229, 229а, 219ст | практика |
Прикладна механіка | Гереш Тетяна Вікторівна | 229, 229а, 219ст | практика |
КТП (CAD) | Косенко Оксана Валеріївна | 227, 219ст, 217ст | практика |
КТП | Косенко Оксана Валеріївна | 229а | практика |
КТП | Косенко Оксана Валеріївна | 229 | практика |
КТП | Косенко Оксана Валеріївна | 229, 229а, 227, 219ст, 217ст | лекція |
Основи комп.інжинірингу | Кузнецова Анна Вадимівна | 227, 217ст | лаб. практикум |
Основи комп.інжинірингу | Кузнецова Анна Вадимівна | 227, 217ст | лекція |
Основи комп.інжинірингу | Кузнецова Анна Вадимівна | 227, 217ст | лекція |
Основи програмування мікроконтролерів | Постельник Тетяна Олександрівна | 229, 229а, 227, 219ст, 217ст | практика |
Основи програмування мікроконтролерів | Постельник Тетяна Олександрівна | 229, 229а, 227, 219ст, 217ст | практика |
Електротехніка | Степаненко Денис Романович | 227, 217ст | практика |
Електротехніка | Степаненко Денис Романович | 229а, 219ст | практика |
Електротехніка | Степаненко Денис Романович | 229 | практика |
Електротехніка | Степаненко Денис Романович | 227, 217ст | лаб. практикум |
Електротехніка | Степаненко Денис Романович | 229а, 219ст | лаб. практикум |
Електротехніка | Степаненко Денис Романович | 229 | лаб. практикум |
Електротехніка | Сисоєв Юрій Олександрович | 229, 229а, 227, 219ст, 217ст | лекція |
ДМ та ОК (кп) | Ковеза Юрій Володимирович | 227ст, 229ст, 237, 239а | практика |
ДМ та ОК (кп) | Усік Віктор Васильович | 239 | практика |
ДМ та ОК (кп) | Назін Володимир Іосифович | 233 | практика |
Основи ТМ та ТММ (КП) | Гереш Тетяна Вікторівна | 414ст, 213стд, 211ст, 219ст, 410ст, 217ст, 218ст | практика |
ТМ та ТММ (КП) | Кладова Ольга Юріївна | 227 | практика |
ТМ та ТММ (КП) | Кладова Ольга Юріївна | 229, 229а | практика |
ТМ та ТММ (КП) | Гереш Тетяна Вікторівна | 221, 223, 222ful, 228 | практика |
ТМ та ТММ | Кладова Ольга Юріївна | 217, 219 | практика |
ТМ та ТММ | Кладова Ольга Юріївна | 217, 219 | практика |
ТМ та ТММ | Кладова Ольга Юріївна | 211, 213, 218 | практика |
ТМ та ТММ | Кладова Ольга Юріївна | 211, 213, 218 | практика |
ТМ та ТММ | Кладова Ольга Юріївна | 211, 213, 217, 218, 219 | лекція |
Fundamentals of Machinery Design TP | Ковеза Юрій Володимирович | 132f, 132fa | практика |
Технічна механіка | Кладова Ольга Юріївна | 419 | практика |
Технічна механіка | Кладова Ольга Юріївна | 419 | практика |
Технічна механіка | Кладова Ольга Юріївна | 419 | лекція |
ДМ та ОК (кп) | Ковеза Юрій Володимирович | 431 | практика |
ДМ та ОК (кп) | Назін Володимир Іосифович | 434, 420ст, 430, 436, 438 | практика |
ТМ та ТММ (КП) | Гереш Тетяна Вікторівна | 424, 420 | практика |
Особливості використання мікро-та наноструктур у вимірювальній техніки | Бєлявський Олександр Вадимович | 334, 324ст | лекція |
Технічна механіка (Прикладна механіка та основи конструювання) | Світличний Сергій Петрович | 310ст, 320, 321 | лаб. практикум |
Технічна механіка (Прикладна механіка та основи конструювання) | Світличний Сергій Петрович | 310ст, 320, 321 | лекція |
Технічна механіка | Світличний Сергій Петрович | 115ст2, 1252, 125 | практика |
Технічна механіка | Світличний Сергій Петрович | 115ст2, 1252, 125 | лекція |
Основи механіки інженерних об'єктів | Кузнецова Анна Вадимівна | 116ст, 126, 127 | практика |
Основи механіки інженерних об'єктів | Кузнецова Анна Вадимівна | 116ст, 126, 127 | лекція |
Основи механіки інженерних об'єктів | Кузнецова Анна Вадимівна | 116ст, 126, 127 | лекція |
ДМ та ОК (кп) | Світличний Сергій Петрович | 120ст | практика |
ДМ та ОК (кп) | Світличний Сергій Петрович | 120опсст, 130опс, 130, 133 | практика |
ТМ та ТММ (КП) | Усік Віктор Васильович | 123, 110опсст, 120опс | практика |
ТМ та ТММ (КП) | Усік Віктор Васильович | 120, 1202 | практика |
Технічна механіка (кп) | Шехов Олександр Володимирович | 113тст, 123т, 429 | практика |
Технічна механіка | Шехов Олександр Володимирович | 113т2, 113т | практика |
Технічна механіка | Шехов Олександр Володимирович | 113т2, 113т | практика |
Технічна механіка | Шехов Олександр Володимирович | 113т2, 113т | лекція |
Основи ТМ та ТММ (КП) | Шехов Олександр Володимирович | 110ст, 110ст2, 213ст | практика |
ТМ та ТММ | Гереш Тетяна Вікторівна | 110опс, 118, 1182, 410, 414 | практика |
ТМ та ТММ | Гереш Тетяна Вікторівна | 110опс, 118, 1182, 410, 414 | практика |
ТМ та ТММ | Гереш Тетяна Вікторівна | 110, 110frl | практика |
ТМ та ТММ | Гереш Тетяна Вікторівна | 110, 110frl | практика |
ТМ та ТММ | Гереш Тетяна Вікторівна | 110опс, 118, 1182, 110, 110frl, 410, 414 | лекція |
Моделювання процесів нанесення покриттів, нанопокриттів та одержання модифікованих зміцнених шарів | Баранов Олег Олегович | 132-204-1, 132-202-1 | практика |
Моделювання процесів нанесення покриттів, нанопокриттів та одержання модифікованих зміцнених шарів | Баранов Олег Олегович | 132-204-1, 132-202-1 | лекція |
Особливості використання мікро-та наноструктур у вимірювальній техніки | Бєлявський Олександр Вадимович | 334, 324ст | лаб. практикум |
Спеціальні розділи математики | Баранов Олег Олегович | 229а, 227, 219ст | практика |